My Little Pony İzle

Ücretsiz eğlence uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49.1 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Turkuvaz Radyo TV Haberlesme ve Yayincilik A.S.
Bu uygulamayla My Little Pony'nin hiçbir macerasını kaçırmadan, en sevdiğiniz bölümleri tekrar tekrar izleyebilirsiniz

My Little Pony İzle, gökkuşağının üzerinde uçan atların bulunduğu, bulutların üzerinde ve yemyeşil alanlarda yaşayan Pony'lerden oluşan, çocukların en çok sevdiği çizgi filmlerden biri olan My Little Pony'nin en güzel bölümlerini rahatlıkla izleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Pony'nin her macerasına ortak olabileceğiniz bu uygulama sayesinde en sevdiğiniz bölümleri dilediğiniz kadar da izleyebilirsiniz. Ayrıca My Little Pony İzle uygulaması; şarkılar, galeri ve canlı yayın izleme imkânı da sunuyor.

Kesintisiz bir şekilde istediğiniz bölümü tek dokunuşla izleyebileceğiniz bu uygulamada yapmanız gereken tek şey bir internet bağlantınızın olmasıdır. Tamamen ücretsiz olan My Little Pony İzle uygulaması, çocukların keyifli anlar geçirmesini sağlamaktadır.

En sevdiğiniz Pony fotoğraflarını da görebileceğiniz uygulama, dilerseniz istediğiniz şarkıları da dinleyebilirsiniz. My Little Pony çizgi filmini sevenler için geliştirilen bu uygulamayı hala denemediyseniz, sizde My Little Pony İzle uygulamasını cihazınıza yükleyin! Bu uygulama ile Pony'lerin macera dolu dünyasına ortak olun!

 

 

Daha Fazla Göster
My Little Pony İzle indir
DİĞER SÜRÜMLER